| RaVuL a întrebat:

Deseara merg in club cum sa ma imbrac ca nu am idee am 16 ani si evident sunt >baiat:?

11 răspunsuri:
| Alysée a răspuns:

Camasa simpla intr-o culoare faina alb au bleu si pantaloni conici negri crem gri. anyway trebuia sa zici ce ai in dulap.

| BiuL a răspuns:

Depinde de club, Daca e unul mai elegant sau fancy evident camasa, preferabil alba cu maneca lunga si niste pantaloni inchisi la culoare. Daca e un club mai chill poti incerca un tricou intr-o nonculoare si jos pantaloni colorati.
Oricum indifent de club nu iti lua slapi, pantaloni scurti (trei sferturi e ok) sau maieu. Mergi in club nu la plaja. Se accepta tenisii sau pantofii casual. Daca mergi la manele, ciocatele sunt recomandate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phh...ce zici de o rochita nu prea lunga...chilotei tanga (pentru orice eventualitate) si gasesti tu niste sandalute asortate. =]] pai cu ce ai vrea sa te imbraci?!?! Sa zicem, o pereche de blugi si un tricou/camasa/maieu ce gasesti tu prin dulap.

| enola11pink a răspuns:

Niște ghete mișto în top, o pereche de blugi o pereche de blugi cu mici rupturi sau pe talie, și o cămașă cu mîneca scurtă de vară, sau cel mai bineun maiou cu u smile sau ceva de genu(un maiou cu ceva neobișnuit pe el...nu uita de ceas la mînă sau o brățară de piele...winking

| bloodandpride a răspuns:

Eu zic sa porti pijamalele...in caz ca vii tarziu si ti-e lene sa te mai imbraci in ele.

| FailL a răspuns:

Habar n-am cum, dar o camasa cu siguranta. in multe cluburi nu's primiti tipii in tricouri sau hanorace. si iti si zic la usa: "da o camasa n-ai si tu pe acasa" laughing

| Alysée a răspuns (pentru FailL):

Si o curea si un ceas camasa bagata in pantalon si o freza mai faina.

| JustSomebody a răspuns:

Buna.Trebuie sa iti asortezi personalitatea cu rangul clubului in care mergi. Daca mergi cu fata, sau cu prietenii, sau singur, intr-un club mai de "fite" sa zic asalaughing imbracate cat de cat elegant ca sa arati ca locul tau este acolo.Nu trebuie sa ai papion sau cravata, ci doar blugi sau pantaloni negri(nu trening) si o camasa alba sau in carouri. Daca este un club mai simplu si iesi cu prietenii poti sa te imbraci lejer(nu in trening, repet sau pantaloni scurti).Ai putea sa iti iei niste blugi, un tricou care sa te reprezinte, un ceas la mana si niste tenesi chiar.Nu exagera deoarece daca nu porti ceva ce te face sa te simti bine atunci nu vei arata bine.happy

| Moscoparla a răspuns:

Ar fi super daca ai blugi rosi sa albastri pe care sa ii asortezi cu o camasa si pantofi de la costum sau adidasi

| nicksb a răspuns:

Daca vrei sa iei putin in evidenta si cauti un tricou mai extravagant ai aici cateva variante destul de bune :
http://www.smartchic.ro/produse-barbati/tricouri

| Trixxx a răspuns:

Eu zic happy sa iei niste blugi rosii. o camasa albastra si niste pantofi / adidasi ( sa fie curati laughing ) O sa iti stea bine :*