| Geo37 a întrebat:

Heeelpt TPU. Vreau sa imi fac niste bucle mari si nu stiu cum. Cu ondulatorul stiti metode? Vreau niste bucle rapide si mari sau carlionti.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| minda23 a răspuns:

Am mai gasit ceva care te-ar putea ajuta:http://www.youtube.com/watch?v=XjDLC7RMC3M

| MadddieLovesYaBabe a răspuns:

Daca nu vrei sa iti arzi parul poti incerca sa iti pui o bentita pe cap si sa infasori pe ea suvita cu suvita, mai mici sau mai mari, dupa plac, sau poti sa iti faci codite impletite din trei fire sau si mai bine din patru fire (faimoasa coada de peste) dupa ce te speli pe cap sau inainte sa te culci. Mie mi-a iesit, sper si tie! E pentru prima zi de scoala, nu? Funda?