| baiii a întrebat:

Heei!

Aliexpress este un site de incredere?

Vreau si eu cat mai multe detalii ( despre cum platesti, unde iti ajung coletele, in cat timp ajung, daca fac comanda de la mai multi vanzatori, coletele vin intr-un singur pachet sau vin separate etc). Multumesc!
Funda!

2 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Nu iti pot da prea multe detalii despre cum platesti, in cat timp fac livrarea, etc. dar iti pot spune ca sunt de incredere. Aliexpress este parte a Alibaba, care este unul dintre cei mai mari retaileri online din lume, pe locul 3 daca nu ma insel dupa Amazon si Ebay.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Plata o faci doar online, cu card bancar sau paypal. Colete vin la posta in principiu, dar depinde si de valoarea lor. Dureaza intre 2 si 4 saptamani. Fiecare vanzator cred, nu sunt sigur, trimite separat, nu cred ca site ul face vreo unire a pachetelor