| Andreea0109 a întrebat:

Heei! As vrea sa va cer parerea i legatura cu produsele Pure Skin de la Oriflame. Le-ati folosit? Ce parere aveți despre ele?
Dar in general, ce parere aveți despre produsele Oriflame?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Am avut un gel de la ei. Nu prea sunt multumita. In general produsele Avon/Oriflame/Ladys pentru ten sunt destul de proaste si pline de chestii nu prea bune pentru ten. Iti recomand mai degraba sa-ti iei diferite solutii din farmacii.

| Teo_Robert_1997 a răspuns:

Buna eu sunt Robert si cred ca te pot ajuta din mai multe puncte de vedere, eu iti recomand ceva iar tu hotarasti daca sa pui in practica sau nu.

Eu iti recomand Oriflame deoarece cremele, exfoliantele si serurile reparatoare sau de curatare sunt create pe baza de plante din celulele lor iar ele te ajuta sa-ti curete fata in profunzime si prevenirea problemelor pielii iar la creme datorita umplerii de ecollagen din interiorul pielii si umblerea ridurilor.

Eu sunt reprezentat la Oriflame dar iti zic un avantaj iti poti comanda chiar tu produsele preferate la un pret mult mai mic decat le-ai lua de la un magazin sau un alt reprezentant si asa poti investii mai multi bani in frumusetea si infrumusetarea ta.

Daca te intereseaza contacteaza-ma la nr de tel. 0766.233.962 ca sa-ti dau mai multe info.

Te pot ajuta sa te inscri si iti voi da toate detaliile de care ai nevoie pentru a fi un reprezentant de succes dar asta depinde numai de tine in functie de cat de departe vrei sa ajungi.

Contacteaza-ma si nu-ti va parea rau!