| DeutzZa96 a întrebat:

Heei Buna azi ma duc la kauffland si trebuie sa imi iau un spray de par. inainte sa imi intind parul cu placa si am 13 ani iar parul meu este de fel drept doar ca mil indrept cu placa deoarece am prea mult volum. Imi spunetisi mie ce spray de par mi-ar trebui? FUNDA

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Vezi si tu ce sprayuri au pe acolo pentru protectie termica: syoss, gerovital.

| Roxana_1758 a răspuns:

Hei buna.eu zic sa incerci cu spray de la syoss si se gaseste in kauffland.eu de acolo imi iau si costa pana in 20 leibig grin. funditabig grin?