| Anna1Maria2Elizabeth3 a întrebat:

Heei. Imi puteti recomanda cateva masti pentru fata? De preferabil pentru cosuri si puncte negre. Daca puteti sa imi recomandati ca cele mai bune solutii de fata pe care le pot lua din comert! Multumesc. Dau funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| masokista a răspuns:

Hey eu iti recomand o crema naturala facuta in casa! pe mine m-a ajutat enorm de mult, ingredientele sunt: lapte in cantitate mica, castraveciori mici pisati si miere de albine, amesteci tot si pui intr-o confectie mai mica si o lasi 4 ore pana se ia putin din toate. dupa 4 ore mai stai 5 minute amestecando cu un betisor de ureche si o intinzi pe fata; pentru ca ea sa-si faca efectul trebuie sa tai castraveti feliii rodunde si sa pui pe ochi acesti castraveti te vor ajuta sa scapi de olduri. FUNDA :*