| Andree a întrebat:

Imi puteti recomanda tratamente/creme/solutii pentru puncte negre sau cosuri. Numai sa-mi spuneti unde gasesc sa cumpar si cat costa. Multumesc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!

| MisFit20 a răspuns:

Pentru punctele negre foloseste plasturii cu cenusa vulcanica sau argila.Cosurile lasa-le in pace ca iti ies mai multe, cremele pentru cosuri contin chimicale si fac mai mult rau decat bine.

| Stitch92 a răspuns:

Zeama de lamaie. Cea mai buna. happy
Eu aveam fata plina de cosuri, am incercat tot felul de creme si solutii, in zadar.
Am incercat zeama de lamaie si in cateva zile (3-4) a inceput sa se vada rezultatul.
-Teleshoping laughing

| zHeArTz a răspuns:

La farmacie maxim 20 de lei
Ii ceri "crema pentru indepartarea cosurilor si a punctelor negre"
Bafta (^_^)

| Immjustalittlecupcake a răspuns:

Zynerit,îl iei de la farmacie şi costă în jur de 35 de lei. Am auzit că este foarte bun, dar trebuie folosit în fiecare dimineaţă şi seară timp de vreo 2 sau 3 luni ca să scapi de coşuri.
Numai bine!

| D0A1V2i3d7 a răspuns:

Pentru puncte negre iti recomand ceva de la AVON pentru ca crede-ma face minuni, iar pentru cosuri si acnee intreaba in farmaciile din orasul tau de creme preparate in farmacie.Crede-ma sunt naturale!

| ninacziriak a răspuns:

Iti recomand sa citesti aarticolul de aici: http://www.fitocosmetice-tiande.ro/......acnee.html
iar produsele le gesesti aici: http://www.fitocosmetice-tiande.ro/38-seria-anti-acnee-master-herb