| iliii03 a întrebat:

Heei TPU!
am si eu o intrebare
merg azi intr-o vizita si nu stiu cu ce sa ma imbrac ( sa arate si bine si sa fie si frumos )

Ajutooooor `!

Răspuns Câştigător
| vanessa_6993 a răspuns:

Daca ai o pereche de pantaloni scurti niste tenesi si un tricou alb dar nu simplu si daca ai o vesta de blugi fara maneci arata bine!

5 răspunsuri:
| iliii03 explică:

Scuzati.mi exprimarea la " sa arate bine si sa fie si frumos ". laughing. Voiam sa zic " sa arate bine si sa fie si comod ".

Iertati.ma! laughing)

| iliii03 explică:

Daca puteti si aveti timp puneti si imaginii pls :*.

Am haine la moda, dar nu prea imi vin acum in minte combinatii.
[ vorbesc si de imbracaminte si de incaltaminte ]

:*

| IQOnly a răspuns:

Poti sa pui o bluza mai neagra(nu murdaralaughing) si sa iti iei o fusta:X