| adinel98 a întrebat:

Heei TPU! ma puteti ajuta va rog frumos? nu mai stiu cum sa'mi prind parul la scoala.M'am cam saturat de cele pe care mi le'am facut pana acum. Vreau ceva simplu de facut la care sa nu ti trebuiasca placa sau ondulator.Am parul blond spre saten,lungut, iar bretonul mi'l dau pe spate din cauza ca e cam lung! Ce credeti? ma puteti ajuta? MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bună,Adina!
ţi-l poţi prinde în două codiţe împletite, sau o simplă coadă de cal.(este mai,, simplă"plus că nu îţi ia decât două minute.)
Sau, mai ai idei aici:
http://www.google.ro/......tp?/search
Succes!

| adinel98 explică (pentru NoNameJunior):

Multumesc...sper sa mi fie de ajutor...care o sa mi se para mai esentiala o sa primeasca fundalove struck

Răspuns utilizator avertizat