| βǿβǿ a întrebat:

Helllooou. am parul lung pana la solduri, iar brtonul imi este si el foarte lung pana la umeri si as avea nevoie de ceva freze noi. m-am saturat de parul desprins si cu bretonul in spate sau parul legat. altceva? mai nou?straight face
DAU FUNDA!

P. S: culoarea >parului-- saten si drept[fara sa il indrept cu placa]. si culoarea >ochilor-- albastri. help me!

3 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Cred ca iti sta divin si asa adica e superba freza pentru ca nu toate pot sa o aiba.

| BilliOnaire a răspuns:

Ai hi5? daca chiar e s te vad. poate asa as putea sa iti spun.smug daca vrei contacteaza'ma la oana.bv08.:*

| chrysstinutza a răspuns:

Si eu am parul lung dar am pretonul scurt, adica pana la sprancene.
sper ca ti-am fost de ajutor.