| mardeamor a întrebat:

Heey..am o intrebare vreau sa ma vopsesc la coafor de la saten inchis la blond deschis normal prin decolorare cred desi culoarea naturala mia revenit detot eu fiind vopsita bruneta acum jumatate de an credeti ca imi iese din prima? si ce pasi sunt? si este adevarat ca ajungi fara pat de la blond? sau exista si tratamente sa nu iti cada paru rau?

1 răspuns:
| Silvia93 a răspuns:

Doamne in ce hal e scris nu am inteles nimic.
sa inteleg ca vrei sa te faci blonda blonda de la saten inchis dar ai fost vopsita brunet sau e culoarea ta naturala brunet?
Daca ai bani sa te vopsesti de doua ori pe luna ca sa nu se vada urat blondul fa`o
la coafor te vor ajuta ei sa faci de la brunet/saten la blond apoi acasa te vei face singura sau daca ai bani de coafor de ce nu mereu la ei.
iti arde si cade parul de la vopsit mult.e logic, ca tratament stiu ca e bun doar cel de la vichy dar e scump..cred ca e 70 lei o fiola si ai nevoie de 4 fiore pe luna parca.