| mardeamor a întrebat:

In cat timp ajung la blond deschis la coafor? am fost vopsita bruneta acum jumatate de an dar acum sa dus tot negru si sunt saten inchis culoarea mea ce pasi va urma pt a ajunge la blond deschis si in cat timp?

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De unde stim noi in cat ajungi tu la coafor? halele maica sfanta, de ce ne mai intrebi pe noi daca te duci la coafor unde te va sfatui o profesionista halele maica sfanta

| NOTevenClose a răspuns:

Iti sugerez sa renunti la decolorare. Iti distruge parul in ultimul hal, si ai sa regreti. (L-am avut decolorat de nu mai stiu cate ori si crede-ma..nu merita. e mai frumos parul natural si sanatos, decat cel blond dar despicat, ars si ca de plastic care sa rupe imediat)
Oricum blond deschis nu se poate, la par negru. Am incercat si eu, mai degraba iese un portocaliu, blond inchis. Nu conteaza de cate ori il decolorezi.
Parul negru nu se poate face blond din pacate, cel putin nu fara sa il distrugi de tot :/