| oanamaria92 a întrebat:

Heey buna.Stiti cumva o metoda prin care sa imi fac parul sa cresca mai repede? in afara de ulei de ricin.multumesc

Răspuns Câştigător
| Elecktra a răspuns:

Samponul favisan pentru cresterea parului este destul de bun, sau mastile de la garnier fructis, insa in cazul meu parul mi-a mai crescut putin decat creste in mod normal cu vitamania A uleioasa( e sub forma de pastile). happy

| oanamaria92 explică (pentru Elecktra):

Folosessc de 3 saptamani garnier masca dar nu am observat sa se regenereze sau vreau semn ceva. daca stii o alta masca care ma poate ajuta.e deteriorat si din cauza vopselii.multumesc

| Elecktra a răspuns (pentru oanamaria92):

Si eu sunt inca tot in stadiul de cautare, insa n-ar trebui sa avem mari asteptari indiferent de produs fiindca ar grabi cresterea sa zicem cam la 1, 5 in loc de 1 cm. Toata lumea lauda uleiul e ricin. Inceraca sa-l folosesti poate da rezultate, insa cum ziceam la mine a mers cu vitamina A si E uleioasa. Noroc!winking

3 răspunsuri:
| szmotovio a răspuns:

Ulei de jojoba