| beea29 a întrebat:

imi puteti spune o metoda prin care sa imi cresca ungiile mai repede? Azi mi-am rupt una -_-

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| beea29 explică:

Multumesc tuturor!

| lauraroxi a răspuns:

Iti poti cumpara de la farmacie, am inteles ca este o solutie pe care o poti aplica si pe par si pe unghii, a avut o colega si chiar a dat rezultate si nu a costat numai in jur de 10 lei.

| dyddidu a răspuns:

Iti poti cumpara de la plafar lac de unghii de la Favisan pentru exfoliere si rupere. Este foarte bun, l-am folosit si eu. Uite si un link de legatura:http://www.farmaverde.ro/......san-p-9485

| Gogosu a răspuns:

Pai iti poti lua un lac pentru cresterea unghiilor de la farmacie, sau odata la 2 zile le ti 5 minute in ulei caldut.