| Raluuuuuuu a întrebat:

Heey urmeaza sa ma tund si habar n-am cum...am parul saten pana la umeri breton lung pe o parte, am 14 ani. am vazut la o fata pe strada parul tuns drept adica fara fire despicate (se vedea ca era faucut cu placa) dar parca o suvita era mai scurta una mai lunga. dar ii statea GENIAL! sper ca ati inseles ce am vrut sa spun si sa descriu... big grin astept raspunsuri big grin puppy dog eyes

12 răspunsuri:
| kitty00 a răspuns:

Uita-te putin la hayley williams si du-te la coafor cu o poZA.Cred ca asa era tunsa.corect?

| Raluuuuuuu explică (pentru kitty00):

Can m-am referit drept am gandit sa e ceva de genu http://www.google.ro/......tp?/imgres (uitate la varfuri! ) numai ca la ei era un pic mai lung si o suvita parca era mai lunga celalta mai scurta si tot asa

| Dexaa a răspuns:

Păi era tunsă bob, cel mai probabil. Caută pe google tunbsori bob, apoi îţi vei da seama de tunsoarea acelei fete. Baftă!

| Raluuuuuuu explică (pentru Dexaa):

Dar nu e bob! crying prea greu de explicat in cuvinte crying

| Dexaa a răspuns (pentru Raluuuuuuu):

Nu am habar de tunsoarea de care vorbeşti, dar procedează în felul următor : copie poza aceea, pe care ai postat-o tu mai sus şi mai apoi printeaz-o, dar dacă n-ai imprimantă puneţi-o pe telefon şi arată-o coafezei. Ea sigur ăşi v-a da seama de tipul de tunsoare pe care-l doreşti.

| Dexaa a răspuns (pentru Dexaa):

Arat-o *, scuze pentrz greşeală

| Raluuuuuuu explică (pentru Dexaa):

Ideea e ca nu seamana deloc cu aia din poza... doar vroiam sa vedeti cum arata varfurile.

| Dexaa a răspuns (pentru Raluuuuuuu):

Chiar nu ştiu la ce te referi, dar totuşi încearcă să-i explici coafezei.