| DianaAndreea90 a întrebat:

Deci am parul lung pana la fund... oarecum drept
Nu am breton si parul nu are nici o forma
Am fata ovalo-rotunda
Am ochii albastrii si am...15 ani si culoare parului e saten deschis
Cum as putea sa ma tund...de cateva luni sunt in dubii si de aia nu m-am tuns
Ma puteti ajuta?happy

Răspuns Câştigător
| MichelleC a răspuns:

Poti incerca o tunsoare in scari
O sa iti stea fabulos!
:*

11 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

Dady, nu e adevarat, la persoanele cu fata rotunda se potrivesc cele mai putine stiluri de frizurawinking
fileaza'l, fa'ti breton pe'o parte, stiu si eu... intreaba stilistawinking ea stie mai bine. Ai grija... daca nu alegi corect vei vrea sa mai ai acel par si nu-l vei mai avea
take carepeace sign

| Roberta00 a răspuns:

Poi fa-ti breton(intreaba stilista daca iti sta mai bine cu breton drept sau pe o parte), si fileazal in fata dar nu si la spare si din lungime daca e cazu(adica daca e tocat) astfel nu are rost sa te tunzi ex:bob care e pana la umeri!

| Ramona_5995 a răspuns:

Si eu am acelasi tip de fata ca tine, deci iti recomand sa nu te tunzi filat si cu breton intr. o parte.
Eu am facut prostia asta, si regret si acum straight face.
Acum, la alegerea ta thinking
P. S.: Intreaba frizerita cum sa te tunzi... ce tunsoare te.ar avantaja.
Fundita? happy

| DianaAndreea90 explică:

Si breton ceva? sau fara?

| DianaAndreea90 explică:

Cum ar fi mai bine in scari sau filat? cum ar arata mai bine?

| lulu girl a răspuns:

Ai putea sa-ti faci breton venindu-ti pana in ochi si sa te tunzi in scari pana pe la mijloc ti-ar sta bine happy sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arati rau si asa mai bine nu mai iesi afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti tunde filat cu bretonul pe-o parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te tunzi filat in scari cu pretonul pe-o parte. Sper ca ti-am fost de mare ajutor!