| Diananero a întrebat:

Heey, utilizatori TPU...
Am nevoie de cateva informatii.
Deci parul meu e foarte lung si vreau sa ma tund. Am inteles ca as putea sa fac extensii, dar nu prea stiu ce trebuie sa fac, adica care ar trebui sa fie lungimea minima ( pentru ca apropo as vrea sa ma tund 30 cm), cati bani as primi sau la cine ar trebui sa apelez...etc...
Va dau funda daca ma ajutati.

2 răspunsuri:
| RenataGrandeLove a răspuns:

Bună! Si eu am avut parul foarte lung, apoi m-am tuns si mi-a parut foarte rau.Nici extensiile nu sunt prea bune, pentru ca poti chelii din cauza lor.Pe langa extensii ar trebui sa folosesti mai multe tratamente de par, ca sa nu ramai pe alocuri cheala.

| Diananero explică (pentru RenataGrandeLove):

Eu nu vreau pentru mine. Întrebam care ar trebui să fie lungimea minimă pentru a-l putea vinde şi unde aş putea să-l vând, câți bani aş primi etc. Din moment ce nu am primit informații şi mâine vreau să mă tund, presupun că probabil o voi face şi gata. Deşi mi-ar fi trebuit o cameră de filmat, pentru vlog de calitate. În finee... mersi oricum, chiar dacă nu m-ai ajutat, că te-ai îiitat peste întrebare şi măcar ai încercat...