| eylul a întrebat:

sunt in clasa a VIII-a si as vrea sa merg la un liceu militar, insa nu stiu prea unele lucruri. Imi puteti spune ce ar trebui sa fac pentru a intra sau daca am parul lung trebuie sa ma tund? si alte informatii pe care trebuie sa le stiu.
va rog frumos sa ma ajutati! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| T0ZY a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa nu ai probleme cu vederea (sa nu porti ochelari) si sa nu ai anumite handicapuri fizice, in rest e ok dar cred ca vei fi nevoit sa te tunzi.

| eylul explică (pentru T0ZY):

Multumesc!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Metallideth a răspuns:

In mai vei primi o broșură de le minister unde sunt toate informatiile pentru orice profil existent