| baubau_9290 a întrebat:

Un rimel bun care sa confere volum, dar si alungire imi puteti recomanda? ps: sa nu depaseasta pretul de 15-20 de lei.

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Incearca ceva de la avon

| gHelena a răspuns:

Buna, Oana. In primul rand, nu iti recomand sa folosesti rimelul waterproof, in timp genele tale vor avea de suferit. Eu am incercat rimelul Color Trend de la Avon si am fost foarte multumita de el, deoarece nu incarca genele si le confera volum. Am auzit mai multe critici la adresa lui, insa mie mi-a placut si nu mi-a afectat in nici un fel genele. Alegerea ramane la latitudinea ta. Spor in toate sa ai.

| Anda_5509 a răspuns:

Avon- Super Curlacios, si Oriflame GG. Sincer asta sunt preferatele mele, am avut si de la miss sporty, rimel london, maybeline new york, dar de cele 2 am fost mai multumita. Pretul lor este pana in 20 lei.

| amanda33 a răspuns:

Rimel Volum Express Turbo Boost Maybelline sau Yves Saint Laurent sau Definitif Waterproof de la Carlo di Roma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maybelline - The Collosal Volume. E intre 15-17 ron in Real, Carrefour, Douglas.