| AneCriss a întrebat:

Hei :*! A luat cineva vreodata cineva complex de slabit de la alevia:-s ( sunt niste pastiulte). Am citit pe net drespre acest complex de slabit si e facut doar din chestii naturale..ca si celelalte. Am mai avut ceva de la alevia pentru par si unghii si a fost destul de bun! Dar pastile pentru slabit a luat cineva? As vrea sa stiu daca ajuta la ceva :-s s anul le cumpar doar asa. (Si va rog sa nu`mi spuneti ca nu`i bine sa iau pastile bla, bla chatterbox nu asta ma intereseaza). Multumeeeeeesc :*!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te slăbesc în sine, sunt adjuvante dacă alegi o dietă săracă în calorii și faci multă mișcare pentru arderea acestora din urmă.
În concluzie, învață să mânânci.
Pa, pa.

| tuGatita a răspuns:

A luat iubitul meu si l-a ajutat atata timp cat s-a tinut de ele. faza e ca lui ii e cam lene sa ia pastile, uita. nu stiu exact sa iti zic cat ai sa slabesti, dar slabesti oricum. numai sa o lasi mai moale totusi cu prajelile, sucurile acidulate, sa le mai reduci.

| AneCriss explică:

A luat vreodata cineva. ~ Ma scuzati!