| IoanaMihaela a întrebat:

Hei, a purtat cineva inel dublu sau triplu? Nu este incomod? Iti mai poti folosi mana dupa? Am gasit doua super dragute insa nu stiu daca pot sa le port: http://accesorii-fashion.com/......midal.html
http://accesorii-fashion.com/......elute.html

Astept sfaturi, multumesc mult TPU! pup si

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu port duble si triple si sunt OK. Fashion Dream ti-a dat un sfat foarte bun pentru cum poti sa le porti mai bine. Si eu am procedat asa la unele.
Mie mai imi plac si cele de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/inel-dublu-inimioare-6469883 si http://www.crownfashion.ro/cumpara/inel-black-rose-vintage-4408064

| FashionDream a răspuns:

Nu sunt incomode deloc! Sunt atat de dragute si poti sa iti folosesti mana foarte usor. Daca o sa le cumperi, ti-as zice sa le dai cu lac de unghii inainte sa le porti ca sa nu rugineasca sau sa nu se ia culoarea de pe ele.

| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns:

Da,am purtat s sunt foarte cool si la moda! Nu, nu este deloc incomod chiar este mai lejer decat inelele normale! Da' de ce sa nu iti mai poti folosi mana? Nu ti-o rupe nici nu-ti creeaza disconfort, dureri sau rani!

Iti recomand cu caldura sa le porti pentru ca sunt abslot inofensive!

Sfat:Acelea triple mi se par superbe! Le poti purta cu o tinuta mai rock! Acelea duble cu stelute/fundite/pietricele le poti purta cu niste tinuta mai elegant! In general inelele de genul acestora se pot purta cam cu orice!

Sidaca vrei parerea meatonguerimul este cel mai simpatic! Daca situatia materiala iti permite le poti cumpara pe amandoua1Dar daca nu nu este nicio problema...il cumperi pe acelacu care iti sta mai bine/iti place mai mult!

Te pup:* Daca le cumperi sa le porti sanatoasa!

| Clauuuudia a răspuns:

Nu este incomod ..iti recomand unul dublu si daca iti iei sa nu-ti iei cu pietricele deoarece cad de pe inel

| Claudia9813 a răspuns:

Eu am purtat si inel dublu, cat si triplu. Nu sunt foarte incomode. adica aproape deloc.
Iti poti folosi mana, eu am si scris in timp ce le purtam. Sunt foarte, foarte OK happy