| Raluuuca89 a întrebat:

Are cineva suport pentru fire? Mie imi trebuie pentru firul de la mouse si am gasit ceva, dar voiam sa aflu niste pareri. Ceva de genul este suportul http://accesorii-fashion.com/......oasa.html.
Astept pareri.

4 răspunsuri:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Sa sti ca numai merge link-u.
Nu am auzit de suport pentru fire pana acum, chiar as vrea sa stiu ce e si ce face.

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Si sa stii ca imi place foarte mult avatarul tau cu hello kitty x)

| Sonnayasashikushinaide a răspuns (pentru Raluuuca89):

Foarte dragut dar cam scump... adica e doar un fel de chestie, nu e cine stie ce sa justifice pretu, parerea mea happy