| mihela94 a întrebat:

Hei! Acum 5 zile mi-am pus piercing in buric la un salon specializat, totul sterilizat conform regulilor. De 2 zile ma mananca foarte tare zona acolo si parca e rosie mai tare decat era. Este normal? Eu sunt o fire foarte panicoasa si sper sa nu fie nimic grav. Tin sa mentionez ca spal acolo cu apa calduta si ma dau cu baneocin de 3 ori pe zi. De ce ma mananca asa tare si curge si un lichid alb galbui. sad

1 răspuns:
| ALGator a răspuns:

Ai vorbit cu cei la care ai plătit?
Toate intervențiile care presupun mutilarea mai mică sau mai mare a corpului au potențiale riscuri.
Organismul tău nu pare a fi chiar multumit. Reacție alergică, infecție... probabil nimic de intrat în panică. Fii cu ochii pe...