| BeHappyAndSmile a întrebat:

Hei. Acum cateva zile o prietena mi-a spus ca "nu ii place cum ma imbrac" in sensul ca daca as fi mai feminina mi-ar sta mai bine. Daca port colanti inchisi ( negru, maro. albastru ) si un maieu/tricou mai larg si tenesi e o greseala? Oricum...cum as putea sa ma imbrac feminin tinand cont de faptul ca nu imi plac fustele si balerinii. Imi puteti da un sfat? idei cum sa ma imbrac sau poze? Mersi. Funda:*

3 răspunsuri:
| TequilaG a răspuns:

Este bine cum te imbraci.

| Ioana300 a răspuns:

Trebuie sa te imbraci cum te simti tu bine nu dupa cum iti spun altii dar daca totusi ai vrea ceva mai feminin poti purta in continuare colanti sau niste blugi stramti si o bluza, un tricou mai mulat si putin mai lung ceva care sa-ti scoata in evidenta formele.Dar totusi imbracate cum te simti tu binewinking

| marinelaella a răspuns:

Hey! Este bine si cum te imbraci tu, dar totusi ca sa-i demonstrezi prietenei tale ca poti sa fii mai feminina te-as sfatui sa optezi pentru niste blugi stramti deschisi la culoare, o pereche de bocanci din aia draguti, o camasa (da sa nu fie prea eleganta). Uita-te la starshiners.com,acolo sunt haine frumoase si "feminine".