| AndradaD a întrebat:

Am mare nevoie de voi. Vreau sa ma schimb. Adica vreau alta garderoba, o tunsoare noua si sa-mi schimb comportamentul.Eu sunt ceva de genul baietosa, dar si feminina.
Imi place sa ma machiez, dar nu strident. De obicei ma imbrac cu blugi si un maieu sau tricou si daca este sa mai frig iau un pulover...dar rar si de incaltat port numai tenesi(imi plac aceia pana la glezna chiar putin mai sus). Va rog ajutati-ma. Vreau neaparat sa ma schimb + am crescut(am 15 ani) vreau "sa ma inoiesc". Deci va rog ajutati-ma si daca puteti sa dati si niste link-uri.
P.S: Mersi anticipat. happy
XoXo

3 răspunsuri:
| TheAvenger a răspuns:

Da ce are cum ești acum? ce, vrei să te faci pițipoancă dinaia nesuferită? ..las că e bine așa cum ești tu.și eu mă îmbrac tot cu blugi și maieu/tricou și teniși.și mi-e bine așa.cât despre comportament, aici trebuie să decizi singură ce-i bine și ce nu pentru tine.dar cât despre machiaj, eu nu prea mă machez că mă urâțesc și mai tare laughing..mai frumoasă-s naturală.și da, și eu am aproape 15 ani și îmi place așa cum sunt eu.îmi convine așa cum sunt eu.nu văd rostul de a mă schimba.

| AndradaD explică (pentru TheAvenger):

Mersi pentru raspuns TheAvenger...happy

| TheAvenger a răspuns (pentru AndradaD):

Păi așa e..cum zic eu..decât nenorocire dinaia de pițipoancă, mai bine așa cum ești