| anonim_4396 a întrebat:

Hei...Am auzit de cafeaua verde care slabeste cu ajutorul unei diete? Este adevarat sau nu?laughing Eu una nu prea cred.

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Eu am reusit sa slabesc cu un produs Green Coffee. Este ok, chiar pot recomanda un astfel de tratament. Iti da energie pe perioada zile, important este sa respecti cele 3 mese, la care cea mai calorica sa fie de dimineata happy

| Geanina00078 a răspuns (pentru kiri11):

Si ai tinut si dieta, nu? Imi poti spune care a fost? happy

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E posibil să slăbești dacă bei această cafea și ții o dietă.