| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Puteţi să-mi ziceţi dacă cafeaua slăbeşte sau îngraşa? Dar ceaiul verde?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Niu, cafiaua si ciaiul niu ingriasa die obiciei. Dar, desigur, ca orice alimente depind de organismul fiecaruia. In cazul tau nu cred ca ar trebui sa te temi de ingrasat, arati bine.smugsmugsmug

7 răspunsuri:
| VampDiaries a răspuns:

Cafeaua da, ceaiul verde nu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cafeaua verde şi ceaiul verde pot ajuta la slăbire ( deoarece conţin antioxidanţi )!

Dar NU se folosesc de către persoane minore!

Toate cele bune.

| K0sti a răspuns:

Cafiaua? Ce e aia?

| K0sti a răspuns:

Ciaiul? Ce e ala?

| William a răspuns:

Cafea nu cafia.

| CatyVany a răspuns:

Bai eu stiu ca cafiaua nici nu ingrasa si nici nu slabeste. Iar ciaiul poate sa slabeasca, dar iti triebuie un anumit tip de ciai. Poti sa-l iei din farmacie. laughing)) Lasand la o parte prostiile, lasa cafeaua si ceaiul ...incearca sa 'bei' gramatica.

| poschinutzu a răspuns:

Pai daca tu mănânci fără "e" -uri.