| alexialle a întrebat:

Hei. Am cateva cosuri care apar destul de rar si niste pete...am tenul mixt. BB Cream Dream Fresh Maybelline este bun pentru mine? Voi l'ati incercat, cum e?

Răspuns Câştigător
| LadyCrazy999 a răspuns:

Mm, BBcream nu prea te va ajuta. ea mai bine Affinitone Maybelline ca e bun il folosesc si euhappy te pup

| alexialle explică (pentru LadyCrazy999):

Si tu ai tenul mixt? Dupa ce te dai, iti luceste fata?

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

BB cream nu acoperă coşurile şi petele, doar uniformizează puţin nuanţa tenului. Recomand Fond de ten Dior Forever / Giordani Gold / Affinitone Maybelline.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Amestecă un sfert de mâr ras cu o linguriţă cu vârf de miere pentru a obţine o mască naturală şi eficientă cu efect antiacneic. Dacă mierea este foarte groasă, poţi adăugă şi puţină apă la mască ce se ţine pe faţa timp de 20 de minute.
Te pup!

| tinka1 a răspuns:

Recomand BB Cream Garnier Mediumwinking