| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o crema(un gel ceva) pentru cosuri.Am tenul mixt, deci nu-mi apar mari si rosi dar la mine raman o perioada pete sau nu stiu cum sa zic...
Ce imi recomandati? (maxim 30 lei)

2 răspunsuri:
| Sabi98Gold a răspuns:

Iti recomand o crema de la AVON.
Cerei la o raprezentanta avon pe care cunosti crema de la avon pentru cosuri.
E forte buna

| szergiu17 a răspuns:

Iti recomand Zynerit este foarte bun, l`am folosit chiar eu. Se aplica de 2 ori pe fata Dimineata si seara.

E in doua tuburi, in un tub este un praf, iar in celalat o substanta lichida, torni substanta lichida in cea cu praf si amesteci, reactia dintre cele doua se aplica pe fata prin capacul tubului. happy. Este foarte simplu si nu dureaza mult si da randament bun!