| 1ianuarie1februarie a întrebat:

Hei,girls! Cu ce aş putea purta blugii cu talie înaltă? Pot să iau aproape orice încălţăminte? Vreau idei.

2 răspunsuri:
| Syndre a răspuns:

Depinde de blugi, dacă sunt în genul ălora largi, tip boyfriend, merg la teneși, bascheți și chiar la bocanci. Dacă sunt ceva mai eleganți, skinny, merg la sandale, tocuri, pantofi, cizme înalte, cizme cu toc... merg aproape la orice. Personal nu-mi place combinația de blugi cu talie înaltă și balerini, nu știu de ce.

| BeaK a răspuns:

Hey..eu de obicei le port cu o pereche de opincute sau cu papuci cu platforma si bluzite largute pentru ca ma simt mai comod in ele si parul intotdeauna il tin in coc deoarece am parul destul de lung si zic eu merge cu o astfel de tinuta. funda? :*