| missfourtune a întrebat:

Hei, am o problema. aici in varful capului la radacina, am firicele de par multe [ mult mai mici decat parul meu ] doar ca se vad foarte urat. nu-mi place sa port parul prins din cauza acestor fire de par. cum as putea scapa de ele si sa am si eu un par normal?

2 răspunsuri:
| Leerix a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de ele, asteapta sa creasca! Sau... ca sa nu mai fie vizibile, dupa ce iti aranjezi parul netezeste firele acelea cu fixativ sau cu cristale lichide.

| Pumpkin a răspuns:

Foloseste un sampon cu keratina.Iti netezeste parul