| andreeandreea18 a întrebat:

Hei...am parul de culoare blond inchis sau mai bine zis saten deschis.am auzit ca spalarea acestuia cu cafea ajuta la inchiderea culorii parului.adevarat? daca nu ce as mai putea folosi si in ce mod?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Eu inca nu am auzit sa te speli cu cafea pe par si nu pot sa ti spun cat de adevarat poate fi dar am stiu ca daca te speli cu ceai din frunze de nuc ti obtii stralucire si o culoare mai inchisa, bineinteles folosit frecvent