| A7M a întrebat:

Eu am parul saten inchis si as dori sa il fac blond inchis sau ciocolatiu.Nu vreau sa ma tina mult(pentru ca pot avea probleme la scoala). Ce nuantator as putea folosi pentru a se observa diferenta de culoare? Funda pentru cel mai bun raspuns si restul vot!

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Daca nu vrei sa te tina mult, poti incerca un sampon nuantator de la Kallos.
Sunt cele mai bune.
Kallos au fost si vor fi cele mai bune!
Si eu la banchet in clasa a8a mi-am facut suvite mov, pentru ca tata nu ma lasa decat de la liceu sa ma vopsesc pe bunelaughing

Si mama si'a facut acum la o nunta suvite albastre-gri, super tare a iesitlaughing

Acum nu mai imi fac, pentru ca m-am vopsit, tot cu vopsea de la Kallos.

Deci cele de la Kallos sunt cele mai bune, dar nici ele nu sunt geniale.
Adica, ce pot spune, dupa cateva spalari cand parul trebuie sa-si revina la culoarea ta, nu-si revine de fapt.
Mamei din albastru dupa 4 spalari i se ducea culoarea, dar era gri laughing
De ex. din verde s-ar face galben.
Intelegi ce vreau sa zic.

Depinde de pret, 15-20 de lei, sau mai mult, sau mai putin.
Cele de la Kallos sunt cam 18 leihappy

Succes.