| daianis a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.credeti ca mi s-ar potrivi la par o culoare mai inchisa? acum sunt blond inchis, ochii verzi si tenul deschis.am parul lung, des si cret.multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| flavius619 a răspuns:

Tiar sta bine mai ales cu ochi verzi dar mai ai un avantaj ca il ai cret asta te scoate in evidenta si un fel de castaniu ar fi cel mai potrivit.

4 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......e-roz-dar/ uite o alta parere. Eu zic ca da. :)

| aaaa12345 a răspuns:

Da☻

| Andrre a răspuns:

=p~ cred ca ti-ar sta bine. desi cred ca mi-ar place mai mult un blond deshis daca ai si tenul la fel. thinking parerea mea. :*

| cristinik23 a răspuns:

Da de ce sa nu iti stea bine? si oricum o schimbare nu strica nimanui, si nu cred ca ti-ar sta