| Lyss . a întrebat:

Hei! Am si eu nevoie de ajutorul vostru. Azi m-am tuns. Bob. Sunt tunsa ceva in genul http://styleshopper.ro/blog/wp-content/uploads/2009/09/t unsoare-2009.jpg numai ca nu am bretonul asa. Intrebarea mea ar fi. Cum as putea sa-mi fac "gherutele" acelea prin laterala? Cu placa de par? Si daca da, cam care ar fi procedeul? Am incercat eu, dar nu prea mi-au iesit. Poate ma sfatuiti si voi. Multumesc mult si ofer, bineinteles, fundita.

3 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Trebuie să iei câte o șuviță subțire, și să o dai cu placa, și faci așa pe rând cu toate, și după dai cu ceară de păr sau fixativ.
Baftă! Și îmi place cum te-ai tuns!

| Shery a răspuns:

Subscriu la ce a zis Daniela, dar adaug ceva: iti trebuie si ceara de par ca sa ramana asa.

| Daniela_1629 a răspuns:

Cu placa si ia cate o shuvita ff subtire pe rand ai nevoie de rabdare