| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am si eu nevoie de cateva pareri de la fete care le au cu vopsitul parului. Sunt roscata de vreo jumatate de an si vreau sa ma fac blonda. Sunt constienta ca nu va iesi din prima mai ales fara decolorare, dar mi-am lasat parul de vreo 2 luni sa creasca si s-a mai dus din vopseaua rosie si s-a mai deschis un pic.
Ce credeti se va prinde macar un pic blondul? Oare se va face portocalie nuanta?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Va iesi un blond portocaliu (experienta proprie). Dar chiar si asa, mai bine il suporti asa si iti va iesi blond in timp, decat sa il decolorezi.

1 răspuns:
| Dioxid a răspuns:

Daca o sa ti-l decolorezi, sigur nu va avea un aspect de "portocalui" dar iti recomand sa incerci un blond mai inchis pentru prima data:* ( P.S propria experienta) funda?