| T0nix a întrebat:

Hei.Am si eu o intrebare. Cu ce as putea sa asortez niste pantaloni lungi bej gri?[sunt foarte deschisi]. Esarfa gri tenesi negri pulover alb cu dungi negre si ce culoare de tricou? merge alb cu bej?:-s
Funda!

2 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Eu as asorta acesti pantaloni cu conversi sau tenisi verzi sau galben limeta si tricou in aceeasi culoare si poate o boneta in genul asta dar aceeasi culoare cu tenisi:

http://www.accessorize.com/....../19105571/

tricoul sa fie in aceeasi culoare ca tenisi si tricoul si boneta. eventual niste manusi in acelasi fel;)

iata niste culori misto de combinat:grice:trandafiriu, verde, albastru, verde, verdelamie etc.
griul merge la aproape orice mai putin la negru sau alb sau pasteluri:)

sper cate-am ajutat. fundha?

| daya13 a răspuns:

Da merge alb cu bej.