| Annnonim12 a întrebat:

Cu ce merge sa iau un hanorac alb cu dungi negre? Adica ce pantaloni si ce tricou?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Merge cu orice fel de blugi si tricou in nuante cat mai pale, adica nu vreo culoare tipatoare.

| KimLola a răspuns:

Cu o pereche de pantaloni negri si un maieu simplu alb arata destul de bine, zic eu ^^

| Андреа a răspuns:

Blugi foarte mulati negri si um tricou alb.

| OneeChann a răspuns:

Pai daca hanoracu e cu dungi poti sa iti iei un tricou simplu dar nu si el cu dungi sau carouri etc. Iar pantaloni negri..blugi dar nu pigmentati daca stii ce zic

| Clinketta a răspuns:

Tricou alb (merge și cu desene) iar bluci /colanți negrii sau albastru inchis