| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare. Funda si votpuppy dog eyes si la restul, cat mai multe raspunsuripuppy dog eyes.multumesc
Acum ca vine vara trebuie sa ma bronzez, dar nu stiu de ce dar partea de jos a piciorului, de la genunchi in jos nu se bronzeaza, pur si simplu pe picioare ma bronzez foarte greu, vara trecuta la mare m.am bronzat ingrozitor de greu.In timp ce pe fata si pe maini, spate, etc eram NEAGRA pe picioare eram asa si asa. oare ce se intampla? sau visez eu, aberez? vi s-a intamplat asta vreodata? ce sa fac?

2 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Mi s-a mai intamplat uneori dar ar fi bine sa te dai cu ulei de masline si o sa te bronzezi peste tot big grin

| 37celsius a răspuns:

Asa se intampla la toata lumea, pe picioare te bronzezi foarte greu in timp ce in alte parti te prajesti. Eu cand merg la bazin stau cu picioarele intinse in apa dar mai pe la suprafata (in apa te bronzezi cel mai bine). Sau am o stropitoare mica (facuta dintr-un spray de corp) foarte des