| Mihaaaaela197 a întrebat:

Hei!
Am vazut pe un site niste tenisi Vans Authentic si nu stiu daca sunt originali...au o reducere cam maricica...
Ideea e in felul urmator
Ca sa fie originali trebuie sa aiba neaparat logoul de la spate cu rosu si negru? (Vans of the wall) Sau poate si alb cu scris negru?
Alta chestie pe care am observato a fost faptul ca majoritatea perechilor de Vans au talpa maro, acestia pe care i-am vazut au talpa albstru inchis.(vreau sa specific faptul ca acestia au culoarea bleu marin)
Dau fundita.

1 răspuns:
| Vertic_Sergiu_1996 a răspuns:

Da-mi link si iti spun sigur