| Daoth a întrebat:

Hei! Tocmai mi-am cumparat o pereche de expadrile Vans Of The Wall de la un magazin second hand care au o eticheta cu Vans, scrie Vans petalpica aceea dinauntrul papucilor, dar pe talpa lor nu scrie Vans. Inseamna ca nu sunt Vans originali? Multumesc oricum! happy

1 răspuns:
| kristin135 a răspuns:

Pot fi vans originali. trebuie sa aiba vans pe interiorul talpii, nu pe talpa cu care calci pe asfalt. trebuie sa aiba pe limba eticheta cu marimile us, uk si eu. si trebuie sa mai aiba pe lateralul pantofului, pe exterior, o eticheta mica pe care scrie vans si desigur, in spate, cum au si conversii