| IuliaAlexandra123 a întrebat:

Hei.as dori sa fac un blog despre moda...deja cam stiu ce subiecte am sa punn.(asa da asa nu, cum sa accesorizezi tinute...)dar as dori un grup pe acest blog.asaca cei interesati sa puneti un raspuns cu da, iar eu va voi trm blogulpe privat.si apropo.am nevoie de mai multe subiecte interesante asaca dac aveti puteti sa le scrietibatting eyelashes

6 răspunsuri:
| MissFashionPrincess a răspuns:

As vrea sa-ti vad blogul happy

| Miriammmmm a răspuns:

Da; X
mi-ar placea sa te ajutbig grin

| IuliaAlexandra123 explică:

Pentru cei interesati blogul este http://moda-and-beauty.blogspot.com/ daca vreti sa va alaturati grupului de prieteni am sa va dau si o parola pe privat:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb cu noi, la gossipgirls.ro

| AndreeaLollipop a răspuns:

Da