| beautifulhouse a întrebat:

am nevoie de niste membri pe blogul meu despre astronomie, linkul este:
http://celestron50.blogspot.ro

va rog sa puneti comentarii la blog, si sa apreciati ce am facut, iar daca sunteti interesati puteti sa puneti la raspuns ca am sa intru..etc va rog ajutati-ma ca m-am chinuit si eu!

3 răspunsuri:
| GamanGabriel a răspuns:

Îţi dau câteva sfaturi :
- încearcă să mai lucrezi la interfaţa blogului, uneori aspectul contează foarte mult;
- structurează mai bine informaţiile, să ne fie uşor să citim;
- foloseşte cât mai multe fotografii, specificând sursa lor.

Am muncit şi eu foarte mult la blogurile mele. Îţi dau doar 2 exemple, nu cer să faci nimic : www.astronomiepentrutine.blogspot.com şi www.pegasusobservatory.blogspot.ro.

Răspuns utilizator avertizat