| Ramona59 a întrebat:

Hei! As vrea sa-mi cumpar placa Rowenta Respect dar nu stiu cat de buna ii. Poate aveti careva placa sa-mi spuneti cat de buna ii, va rogbig grin mersi >multbig grin

2 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

E destul de bunicica.

dar totusi cea mai buna firma de placi este Remingtonwinking

| Sarucka a răspuns:

Nu iti recomand! si eu am avut aceeasi placa si este oribila iti spun sa iei o placa Philips cu 99 ron (cum mi-am luat si eu) e super si merge bestial...iti zic parul meu arata:O...in fine uite linkul de unde poti sa iti iei: http://www.emag.ro/......ptat_parul este a 3-a

poate o fundita te rog ca am mare nevoie de una:)

papa:-*