| MirunaSelena a întrebat:

Hei! As vrea sa va întreb daca vopseaua spuma arde parul. Si daca vreau sa ma vopsesc blonda, trebuie sa ma decolorez?
Scuzati ca va pun întrebările, sunt incepatoare happy
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde ce nuanță ai in prezent. Vopseaua nu arde părul, însă decolorarea, dacă nu o faci cum trebuie, există acest risc. Si da, ai nevoie de decolorare în prealabil, daca părul il ai într-o nuanță mai închisă.
Dacă nu ti-l decolorezi, îti bati joc si de vopsea, practic, ai aruncat banii aiurea.

| doarMEmo a răspuns:

Nu iti arde parul..nu este nevoie sa il decolorezi.prinde o culoare foarte frumoasa si nedecolorat. happy

| MirunaSelena explică:

Scuze, am greșit, m-am grăbit laughing. Vroiam sa spun, scuzati ca va pun întrebările astea.