| cowboycosmic a întrebat:

As vrea sa va intreb daca se poate sa ma vopsesc blonda daca nu imi decolorez parul. Sunt saten deschis natural si acum 3 luni m-am vopsit roscata dar de atunci mi s-a dus aproape toata culoarea si acum as vrea sa ma fac blonda. O sa iasa bine daca nu il decolorez si pur si simplu aplic vopsea pe par?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Nu o sa iasa blond daca nu te decolorezi, ci doar cu o tenta mai deschis decat parul tau, sau un roscat morcov ( depinde cum prinde vopseaua pe parul tau).
Daca vrei sa fii blonda, trebuie sa iti decolorezi parul.

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Ti se va deschide putin culoarea doar.Trebuie sa te faci de mai multe ori daca vrei sa ajungi la un blond deschis

| Kriss96 a răspuns:

O sa ti se deschida dar cel mai probabil nu vei obtine ce vrei. Nu poti avea blond daca nu il decolorezi. La orice alta culoare mai sunt smecherii dar la blond e pur si simplu imposibil.