| ad* a întrebat:

Hei.as vrea si eu un sfat! m-am decolorat de la brunet am ajuns la o culoare ff aiureaa sad un portocaliu asa. ceva de genu cum is frunzele toamna laughing)am incercat sa ma vopsesc un saten mai deschis dar nu mi-a iesit sad! culoarea mea naturala e saten si am ochi albastri big grin si tenul deschis. ce alta culoare mi'ati recomanda?big grin

2 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

Blonda ti-ar sta minunat daca ai ochii albastrii crede`ma :X:X:X eu asa m`as vopsi cu prima ocazie :X:X si cauta pe google TAAZ si acolo iti poti schimba culoarea buzelor si frese poti sa iti faci. sau alte culori de parwinkingwinking (doar ca trebuie sa invetzi cum se lucreaza in taaz- nu e greu deloc)winkingwinking

| CarmenCarmenutza a răspuns:

Pai blondahappy si poate cu niste suvite mai inchisehappy