| themimy13 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc si nu stiu ce culoare mi s-ar potrivi.
As vrea un roscat spre portocaliu sau brunet.
Parul meu natural este de o culoare saten-inchis dar totusi pare mai deschis deoarece s-a decolorat in timp.
M-am mai interesat si am aflat de tipurile de ten si culoarea ochilor ce te ajuta sa iti alegi culoarea.
Adica tonul rece si cald...iar eu nici macar nu stiu unde sa ma incadrez laughing
Tenul meu este mai palid, culoarea saten(cum am spus mai sus) iar ochii mei au o culoare verde spre caprui...
Ce culoare la par mi s-ar potrivi?
Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| JeTeLove a răspuns:

Și eu am părul șaten închis, ochii căprui, și m-am vopsit roșcat (doar pe jumătate din lungimea părului) și sunt foarte mulțumită, îmi place mult cum arată. Așa rămân și cu culoarea mea naturală și îl am și roșcat (îmi place super mult). Poți încearca și așa.

| capricc a răspuns:

Ombre?

| iiBebitssa a răspuns:

Ți s-ar potrivi un Castaniu sau un Brunet big grin Bine doar dacă îți place ♥