| pryncesSs a întrebat:

Hei. azi am platit factura comenzii la AVON. am platit`o la banca. Stiti cumva in cat timp ajunge in contul lor? E prima data cand am facut asta. Duminica trebuie sa dau comanda. thinking Si daca nu ajung banii pana atunci nu mai pot sa mai dau comanda.:-s FUNDA.

Răspuns Câştigător
| sebykutzu a răspuns:

Ajunge foarte repede
nu stiu exacr in cat timp da in mai putin de 24 ore fundita

3 răspunsuri:
| swee1love a răspuns:

Daca nu ajung banii trevbuie sa trimiti prin fax chitanta precum ca ai platit la banca la sediul lor:*

| AandreaA a răspuns:

Pai din cate imi amintesc eu... intra in cel mult 48 de ore in contul lor si tu poti pune comanda. Sper ca te-am ajuthaat! love strucklove struck :* >big grin

| 9gag a răspuns:

Daca ai facut plata prin virament bancar atunci plata ajunge in maxim 30 de min. Daca ai facut plata obisnuit(ca si cum ai plati utilitatile) atunci iti ia 1-2 zile lucratoare. Succes