| dianka_4861 a întrebat:

Hei buna din nou...am auzit ca au aparut inalbitoare pentru dinti cu laser care se pot achizitiona pe net...nu sunt scumpe 50 ron dar stiti daca sunt bune la ceva si daca dau rezultate imediate. Problema este ca am o nunta si vreau sa am dintii albi...ma spal in fiecare zi de 2-3 ori pe zi dar tot nu am dintii albi... daca aceste inalbitoare cu laser nu sunt o solutie stiti ceva pe cale naturista? app multumesc pentru vot pe animalut.net va pup

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Hei! Foloseste Blend-a-med 14 zile si vei avea un zambet imaculat! LOL laughinglaughing

You know... publicitatea oh go on.Nu te increde. Oricum, nu poti stii pana nu incerci. Spor la inalbit! tongue

2 răspunsuri:
| mada. a răspuns:

Da, te poti da cu zeama de lamaie si cu bicarbonat de sodiu dar nu la fiecare spalare, de 2, 3 ori pe saptamana.

| nmn a răspuns:

Pai capsunile albesc dinti
si spalatul trebuie facut timp de 5 minute min
si daca nu functioneaza nimic du-te la dentist si curata`ti dinti, eu ma duc in fiecare an si nu am probleme cu dinti, ii am mereu albi chiar daca ma spal doar o data pe zi